TO „SUPER KRYTYCZNE“, ŻE BITCOIN UTRZYMUJE 11.100 DOLARÓW W RUCHU.

Bitcoin przeszedł silny rajd w ciągu ostatnich kilku dni.
Po osiągnięciu niskich poziomów 10.400 dolarów zaledwie tydzień temu, moneta weszła w silny trend wzrostowy.
W szczytowych momentach piątkowego wieczoru, BTC obracało aż 11.500$, znacznie przekraczając wyżej wymienione niskie wartości.
Analitycy twierdzą, że byki Bitcoin muszą utrzymywać 11 100 dolarów w ruchu, aby utrzymać swój obecny trend.
Technicznie, techniczne i fundamentalne oznaki sugerują, że w najbliższych dniach i tygodniach należy się spodziewać dalszego wzrostu.

Jeden z analityków zauważył, że średnioterminowe odczyty RSI BTC wskazują, że ten rajd ma nogi.
BITCOIN MUSI UTRZYMAĆ 11.100 DOLARÓW DO PRZODU, MÓWI ANALITYK
Bitcoin jest w stanie kontynuować swój wzrost, jeśli uda mu się ustalić 11.100 dolarów jako wsparcie, jeden z analityków powiedział niedawno. Podzielił się wykresem poniżej niedawno, zauważając, że region ten jest kluczowy dla BTC w ostatnich dniach.

„Szybkość, moc i rozmach. Oczy w górnym zakresie na 11.800 dolarów, jeśli możemy kontynuować ten pęd przez cały weekend, ale teraz rynek wykazuje się dużą siłą! Bullish. Jeśli chodzi o wsparcie, 11.100 dolarów jest bardzo ważne dla utrzymania.“

Wykres akcji cenowej BTC od połowy lipca z analizą Cactus przedsiębiorcy kryptońskiego (@TheCryptoCactus na Twitterze).

BYKI NA FORMIE DO DALSZEJ GÓRY NOGAMI

Jak informował wcześniej Bitcoinista, analitycy są optymistami, że Bitcoin musi dalej iść do góry nogami.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Jeden z analityków krypto-asetów skomentował, że trwający ruch BTC ma miejsce na „czystym“ trendzie wzrostowym względnego indeksu siły (RSI), co może wskazywać, że Bitcoin może sięgać dalej do góry nogami:

„Pierwsze przekonujące odzyskanie EQ RSI od czasu spadku o 12k“. Wygląda całkiem nieźle… RSI jest bardziej czysty niż samo PA ostatnio. Wyraźnie przełamał trend spadkowy, teraz w trendzie wzrostowym“, powiedział wskazując na poniższy wykres.

Bitcoin

Wizerunek dzięki uprzejmości bizantyjskiego generała. Wykres przez TradingView.
RSI jest często stosowanym wskaźnikiem technicznym, który pokazuje, kiedy składnik aktywów jest stosunkowo wykupywany lub wyprzedawany (lub neutralny, w tym przypadku) w pewnym okresie czasu.

Inne fundamentalne trendy, takie jak trwające w Stanach Zjednoczonych rozmowy na temat bodźców fiskalnych, mają sprawić, że w najbliższych dniach rynek kryptokurwalutowy będzie się rozwijał wyżej. Przyjęcie kolejnego weksla prawdopodobnie spowoduje obniżenie wartości dolara amerykańskiego, co spowoduje wzrost wartości wiodących aktywów alternatywnych, takich jak Bitcoin i złoto.