Sentymenty Bearish Bitcoinów wracają nawet z plotkami integracyjnymi PayPal

Santiment, kryptońskie źródło danych dla handlowców i inwestorów, opublikował artykuł zatytułowany „Bold Predictions“, w którym omawia szanse Bitcoina na złamanie 10.000 dolarów i rozmach kilku innych topowych monet.

Według danych z santymentu, liczba aktywnych adresów Bitcoinów pozostaje bez zmian, podczas gdy wiek żetonów zużytych w metryce również nie robi wiele.

Wydaje się jednak, że sentyment Bitcoin’a spada i jest dość negatywny, ale Santiment twierdzi, że jest to dobra rzecz dla kupujących.

Sentymenty Bitcoin Bearish Powrót nawet z PayPal Plotki integracyjne
Via Santiment
„Negatywność ta może być ogólnie postrzegana jako dobry znak dla byczych traderów, a ponieważ skrada się ona w kierunku średniego odchylenia bliskiego -1, jest to generalnie znak ostrzegawczy o możliwości kupna“.

Ogólna ocena Bitcoin wynosi 5,8, co jest nieco bycze.

Większość innych analizowanych monet również znajdowała się wokół tej oceny i nie jest to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że Bitcoin i inne monety od miesięcy handlują na boki.

Czy PayPal chce podnieść cenę Bitcoin’a?

Podczas gdy długoterminowe wskaźniki fundamentalne są zawsze ważne, ostatnia plotka o kryptońskim systemie PayPal wspierającym tworzenie nagłówków. Chociaż jest to tylko plotka, trzy niezależne źródła już to potwierdziły, PayPal ma około 350 milionów aktywnych użytkowników dziennie, a integracja krypto walut byłaby ogromna.

Podczas gdy wiele osób krytykuje tę możliwość, twierdząc, że PayPal jest scentralizowany, dla przeciętnego człowieka nadal byłaby to fantastyczna okazja, aby dostać się do kryptociągu. Nie jest tajemnicą, że kupno lub sprzedaż walut kryptograficznych nie jest takie łatwe i może być kosztowne. PayPal może zapewnić najprostsze rozwiązanie i przynieść masowe przyjęcie do branży kryptograficznej.

W tym samym czasie, PayPal może łatwo po prostu stworzyć własną krypto walutę, ale nadal najprawdopodobniej będzie wspierać Bitcoin i kilka innych top monet.

„Po dużym sukcesie Square z Bitcoin handlu na ich P2P płatności app CashApp, to było nieuniknione firmy takie jak Venmo i PayPal, aby pójść w ślady,“ Guy Hirsch, dyrektor zarządzający USA globalnej platformy transakcyjnej krypto eToro, powiedział Observer, popularny punkt informacyjny.